Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
PT Tours International, s.r.o.
Kroftova 1 150 00 Praha 5
Telefon: 257 225 467, 722 193 350
Fax:
Skype:
ID: 944512

USA, Kanada ze Sewardu na lodi Radiance of the Seas ****+

Termín: 30.08. (Pá) - 06.09. (Pá) 2024

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Plná penze

Cena: 21 290 Kč

Trasa plavby
USA, Kanada
Popis lodě

Výletní loď Radiance of the Seas je vlastněna a provozována společností Royal Caribbean International. Je zapsána v Nassau, na Bahamách. Radiance of the Seas je první lodí, která má plynovou turbínu ve flotile Royal Caribbean. Díky tomuto systému vyvíjí loď větší rychlost než jiné výletní lodě a také snižuje emise vypouštěné do ovzduší.

Během letní sezóny působí loď na Aljašce. Na jaře a na podzim navštěvuje Havajské ostrovy, v zimním období pluje v okolí Austrálie a Nového Zélandu.

Unikátní design lodi nabízí hostům jedinečné panoramatické výhledy na mořskou hladinu. Celé devítiposchoďové centrální atrium je totiž prosklené a vytváří tak plynulé propojení venkovní a vnitřní části lodi. 

Výrobní cena Radiance of the Seas byla přibližně 350 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 90.090Délka lodě (v metrech): 293,2Šířka lodě (v metrech): 32,2Počet palub pro pasažéry: 12Celkový počet kabin: 1.070Maximální počet pasažérů: 2.5013 bazény, 3 vířivky
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici: Restaurace a bary:Hlavní restaurace se snídaňovými, obědovými a večerními menu o více chodech Boardwalk Doghouse s vlastními párky v rohlíku Brazilská restaurace Samba Grill Brazilian Steakhouse Asijská restaurace Izumi s japonskými specialitami a sushi Italská restaurace Giovanni's Table Mexická restaurace Rita's Cantina Bottomless Galley Brunch, kde si mohou hosté dopřát lahodné pokrmy spojené s jiskrným šumivým vínem Windjammer Café s výběrem světových chutí a lehkého občerstvení  Café Latté-tudes s nabídkou všech druhů speciálních kávových nápojů a spoustu lákavých sladkých dobrot 16 barů včetně Jakarta Lounge, Colony klubu se samoregulačními kulečníkovými stoly, Quill & Compass Pubu a Schooner baru s živou hudbou či latinském baru BolerosZábava:Uvítací recepce s kapitánem lodi Tříposchoďové divadlo Aurora v broadwayském stylu s inscenacemi, které diváky přenesou do najzazších zákoutí jejich představivosti, jako například City of Dreams, ve kterém navštíme destinace jako starověká Atlantida, exotická Indie či pulzující Benátky Piano Man klavírní představení s oblíbenými baladami dnešní doby Mystery Dinner Theater - vžijte se do role detektiva a pomozte vyřešit zločin při večeři o několika chodech Kino Casino Royale® ve stylu Las Vegas, karetní salonek Duty-free zóna a butiky Na palubě je možné navštěvovat jazykové kurzy, taneční hodiny, kurzy výroby šperků apod. Videoherna Fotogalere, galerie umění, knihovnaSport a adrenalin:Lezecká stěna pro začátečníky i pokročilé Minigolf Venkovní sportovní hřiště na basketbal, volejbal či pickleball Fitness centrum, kurzy fitness s trenérem (jóga, pilates, spinning) Kulečník, stolní tenis Dráha na jogging Relaxace:3 bazény včetně jednoho s venkovní obrazovkou a 3 vířivky  Solárium - kousek ráje pro dospělé s uklidňujícími vířivkami, teplým sluncem a osvěžující vodní mlhou Wellness areál Vitality Spa s relaxačními a kosmetickými procedurami, masážemi, akupunkturou, kadeřnickým salónem, manikúrou a procedurami pro muže i mladé Pro děti:Adventure Ocean® Youth Program pro všechny věkové kategorie  Aktivity pro rodiny s dětmi, hry, soutěže, přednášky Teen Lounge s věkově přiměřenými aktivitami šitými na míru dospívajícím Skupina Voyagers, která podněcuje soutěžního ducha sportovními turnaji a videohrami, i pořádá talentové soutěže, vhodné pro děti od 9 do 11 let Skupina Explorers pro děti od 6 do 8 let, kde jsou součástí vědecké experimenty, umění, řemesla či taneční večírky Aquanauts - skupina pro děti od 3 do 5 let s vědeckými experimenty Program Royal Babies & Tots nabízí předškolní kurzy plné aktivit a hraček pro děti od 6 do 36 měsíců Diskotéka pro teenagery Dětský bazén s tobogánem
Hodnocení lodě
4,5
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery.  Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Stravu ve speciálních restauracích na lodi (za poplatek) a stravu mimo loď. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Na lodi možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 18 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá: cca 20,5 USD/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Pokud cestujete s nezletilými dětmi, máte odlišná příjmení nebo necestují oba rodiče/zákonní zástupci, prosíme ověřte si u nás podmínky účasti. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve.  Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Seward, USA, (připlutí: --:-- | odplutí: 20:00)2. den,Proplutí kolem ledovce Hubbard, USA, (připlutí: 14:00 | odplutí: 17:00)3. den,Juneau (Aljaška), USA, (připlutí: 09:00 | odplutí: 20:00)4. den,Skagway, USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)4. den,Haines (Aljaška), USA, (připlutí: 19:00 | odplutí: 23:00)5. den,Icy Strait Point (Aljaška), USA, (připlutí: 06:30 | odplutí: 15:00)6. den,Ketchikan (Aljaška), USA, (připlutí: 10:00 | odplutí: 19:00)7. den,Proplutí Inside Passage (Aljaška), USA, (připlutí: --:-- | odplutí: --:--)8. den,Vancouver (Britská Kolumbie), Kanada, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)
24.05. (Pá) - 31.05. (Pá) 2024 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-23 470 Kč
Vybrat termín
21.06. (Pá) - 28.06. (Pá) 2024 - 8 dní, 7 nocí
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-27 000 Kč
Vybrat termín
19.07. (Pá) - 26.07. (Pá) 2024 - 8 dní, 7 nocí
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-27 640 Kč
Vybrat termín
16.08. (Pá) - 23.08. (Pá) 2024 - 8 dní, 7 nocí
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-22 950 Kč
Vybrat termín
30.08. (Pá) - 06.09. (Pá) 2024 - 8 dní, 7 nocí
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-21 290 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPlavby - Zaoceánské
MístoUSA
HotelUSA, Kanada ze Sewardu na lodi Radiance of the Seas
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu
Termín30.08.2024 - 06.09.2024
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Monatour Interhome CK Plus Tour SnowTrex Ludor
Go Afrika CK Eva AnChoice CK Consultour
Vytvářím objednávku...