Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
PT Tours International, s.r.o.
Kroftova 1 150 00 Praha 5
Telefon: 257 225 467, 722 193 350
Fax:
Skype:
ID: 919713

USA, Dominikánská republika, Britské Panenské ostrovy, Bahamy z Miami na lodi Norwegian Encore ****

Termín: 26.11. (Ne) - 03.12. (Ne) 2023

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Plná penze

Cena: 21 310 Kč

Trasa plavby
USA, Dominikánská republika, Britské Panenské ostrovy, Bahamy
Popis lodě

Na podzim 2019 vstoupí do služby společnosti Norwegian Cruises její nejnovější loď Norwegian Encore. Loď, čtvrtá a poslední ze třídy Breakaway Plus, se staví v německé loděnici Meyer Werft, na svoji první plavbu vyrazí z floridského Miami a kromě východního Karibiku bude své hosty brát také na Bermudy.

„Napětí. Pohoda. Přídavek.“ Norwegian Cruises prezentuje Encore jako zážitek, který budou chtít její hosté prožívat znovu a znovu, prožít skvělé okamžiky na nejúžasnější lodi jim totiž jednou určitě stačit nebude.

Na palubě Norwegian Encore čeká neuvěřitelných 16 restaurací, připravených postarat se o nejrůznější chutě i dietní omezení hostů. Tři hlavní restaurace – Taste, Savor a The Manhattan Room – doplňují restaurace specializované: americký Cagney´s Steakhouse, francouzská Le Bistro French Restaurant nebo Garden Café s nabídkou italských těstovin nebo vaflí. Jedinečným zážitkem je pak Chef´s Table, soukromá večeře pro maximálně 12 hostů, okořeněná přítomností šéfkuchaře a VIP prohlídkou zákulisí lodi. Na menu nechybí společenské prostory Observation a Horizon Lounge s vlastními bary a neopakovatelnými, polokruhovými výhledy.

Na nejvyšší palubě čeká dobrodružně založené hosty 335 metrů dlouhá, dvouúrovňová motokárová závodní dráha, zasahující metry mimo palubu lodi. V honbě za pokladem ztracené Atlantidy zažijí pasažéři směs laserové bitvy s rozšířenou realitou a ta nejnovější technologie je pro ně připravena také ve virtuální realitou prostoupeném Galaktickém pavilonu (Galaxy Pavilion) o ploše více než 900 metrů čtverečních se simulátory i stále populárnějšími únikovými hrami.

Úchvatný Aqua Park nabízí hned dvě několikapatrové skluzavky, tandemovou závodní skluzavku Aqua Racer a Ocean Loops, zasahující mimo hranice lodi. K relaxaci jsou určené hlavní bazén a vířivky, ti nejmenší si užijí spoustu legrace v dětském akvaparku se skluzavkami, vodními děly a kbelíky a řadou dalších atrakcí.

Večer plný úžasné zábavy slibuje divadlo Encore Theatre a jeho skvělá představení z Broadwaye: vítězný muzikál Kinky Boots, The Choir of Man z prostředí britského hostince nebo muzikál Happy Hour Prohibition, prostoupený známými hity 20. let minulého století. Vše doplňují komediální vystoupení, živá hudba Beatles revival v klubu The Cavern nebo noc v podání skvělých DJů.

Na mladší hosty čekají zábavné videoarkády, výhradně pro náctileté (13-17 let) je pak určený prostor Entourage, prostoupený hudbou, filmy a tanečními party. Děti od 6 měsíců do 2 let v doprovodu alespoň jednoho rodiče si mohou vyzkoušet řadu aktivit, her a hraček v Guppies Nursery, pro pasažéry od 3 do 12 let je připravena Splash Academy s hrami, sportovními nebo uměleckými aktivitami a akcemi pro celou rodinu.

Aktivně založení návštěvníci ocení venkovní trek na jogging nebo fitness centrum vybavené kardio i posilovacími stroji, v jehož nabídce jsou také skupinové lekce aerobiku, spinningu nebo zumby či cvičení pod dohledem soukromého trenéra. Ideálním místem k odpočinku jsou pak lázně Mandara s řadou tradičních i exotických procedur, termály nebo salonem krásy a holičstvím.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 169.116Délka lodě (v metrech): 333.45Šířka lodě (v metrech): 41.45Počet palub pro pasažéry: 20Celkový počet kabin: 2.174Maximální počet pasažérů: 3.998
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech.  Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 16 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá Club Balcony Suite: cca 18 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá Haven a Suite: cca 20 USD/osoba/noc. Stravu mimo loď. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nabízíme možnost prodloužit vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
Program plavby
1. den,Miami, USA, (připlutí: | odplutí: 17:30)2. den,Relaxační den na moři3. den,Puerto Plata, Dominikánská republika, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:00)4. den,Charlotte Amalie (Americké Panenské ostrovy), USA, (připlutí: 11:00 | odplutí: 19:00)5. den,Tortola (Britské Panenské ostrovy), Zámořské území Velké Británie, (připlutí: 06:00 | odplutí: 14:00)6. den,Relaxační den na moři7. den,Great Stirrup Cay, Bahamy, (připlutí: 10:00 | odplutí: 18:00)8. den,Miami, USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: )
19.11. (Ne) - 26.11. (Ne) 2023 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-24 830 Kč
Vybrat termín
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
All inclusive
Vlastní
-28 660 Kč
Vybrat termín
26.11. (Ne) - 03.12. (Ne) 2023 - 8 dní, 7 nocí
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-21 310 Kč
Vybrat termín
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
All inclusive
Vlastní
-25 130 Kč
Vybrat termín
03.12. (Ne) - 10.12. (Ne) 2023 - 8 dní, 7 nocí
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-21 310 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPlavby - Zaoceánské
MístoUSA
HotelUSA, Dominikánská republika, Britské Panenské ostrovy, Bahamy z Miami na lodi Norwegian Encore
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu
Termín26.11.2023 - 03.12.2023
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Monatour Interhome CK Plus Tour SnowTrex Ludor
Go Afrika CK Eva AnChoice
Vytvářím objednávku...