Aktuální informace z cestovního ruchu, doporučení k cestám, statistiky, analýzy

[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Chci procestovat celý svět

Dovolená s ESO travel

Nabídka práce

OBCHODNÍ REFERENT. Místo výkonu práce Praha

Náplň práce:

Prodej zájezdů a služeb cestovní kanceláře

Vytváření nabídek a rezervací, zpracování smluv

Sjednávání smluv a rezervace ubytování

Zodpovědnost za chod pobočky (provoz a administrativa) a za plnění plánů prodeje

Administrativní podpora prodeje všech produktů cestovní kanceláře včetně ozdravných pobytů, zasílání newsletterů, oslovování obchodních partnerů v tuzemsku i v zahraničí

Telefonická podpora, účast na veletrzích a dalších akcích na podporu prodeje

Spolupráce při komplexním organizačním zabezpečení sezóny

Spolupráce při pohovorech a výběru doprovodného personálu pro zajištění letní sezóny (lékaři, výchovní pracovníci, animátoři, atd.)

Přímý kontakt s klienty, provizními prodejci, franšízami, obchodními partnery,

Požadujeme:

Vysokoškolské vzdělání

Praxe min. 2 roky v cestovním ruchu

Orientaci v rezervačním systému

Prodejní a prezentační schopnosti

Organizační a komunikativní schopnosti

Samostatnost, pečlivost, důslednost, spolehlivost

Příjemné, vstřícné a profesionální vystupování

Zodpovědný přístup k administrativním úkolům a reportům

Aktivní a pozitivní přístup k práci, zvládání stresových situací

Aktivní znalost minimálně jednoho světového jazyka slovem i písmem

Uživatelskou znalost PC

Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

Zajímavou práci v atraktivním prostředí cestovního ruchu v Praze

Zázemí v renomované a stabilní společnosti

Nadstandardní platové podmínky a benefity

Práci na HPP

Své CV zasílejte na sekretariat@kovotour.cz

15.11.2018

CK HOŠKA TOUR hledá pro letní sezonu 2019 nové průvodce do svého týmu

CK HOŠKA TOUR hledá nové průvodce do svého týmu. Nehledáme delegáty ani technické průvodce. Nejvíce oceníme ty, kteří jsou zaměřeni na poznávací zájezdy, případně cyklo zájezdy a pohodovou turistiku po celé Evropě.

15.04.2019

Pro rok 2019 rozšiřuje CK TRAVEL 2002 svůj tým zkušených průvodců poznávacích zájezdů!

Znáte dobře některou ze zemí v naší nabídce? www.travel2002.cz Chcete Vaše vědomosti a zkušenosti zúročit při provázení zájezdů?

02.10.2018

CK HOŠKA TOUR hledá pro letní sezonu 2018 nové průvodce do svého týmu

CK HOŠKA TOUR hledá pro letní sezonu 2018 nové průvodce do svého týmu. Nehledáme delegáty ani technické průvodce. Nejvíce zájemce o poznávačky s vycházkami pro blízké zájezdy (ČR a okolní země), dále oceníme zaměření na zahraniční cyklo zájezdy a poznávačky po celé Evropě.

21.03.2018

Referent/ka cestovní kanceláře

CK Datour hledá na pobočku do Pardubic pracovníka/pracovnici na pozici referenta v cestovní kanceláři.

02.01.2018

123456789
62 položek, 13 stránek
Invia Nova Aeolus Brenna Zájezdy.cz Eso Travel Travel 2002 Italieonline Monatour Interhome Italia travel CK Mayer & Crocus Nemo Tour BonTon PTTours Geovita Nean tour CK Eva Šulcová Afrodita SnowTrex
Vytvářím objednávku...