Aktuální informace z cestovního ruchu, doporučení k cestám, statistiky, analýzy

[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Novinky

AČCKA a SACKA jednaly s českou velvyslankyní na Slovensku

Prezidenti české a slovenské asociace cestovních kanceláří a agentur (R.Škrabánek, S.Macko) se dne 15.3.2018 setkali s českou velvyslankyní na Slovensku Livií Klausovou.

 

Hlavním bodem diskuze byla žádost asociací o udělení záštity nad jejich společnou iniciativou, kterou je vůbec první společné setkání členů obou profesních sdružení, plánované na podzim tohoto roku v oblasti Nízkých Tater.

 

Ze strany asociací bylo zdůrazněno, že myšlenka na realizaci společného setkání členů vznikala již delší dobu a její nynější faktické naplnění je významně povzbuzeno symbolikou oslav 100. výročí vzniku Československa. Zároveň byla vyzdvižena dlouhodobá výborná spolupráce obou profesních sdružení, která na bázi vzájemného přidruženého členství úspěšně probíhá již od roku 2007. 

 

Paní velvyslankyně vyjádřila sympatie pro činnost  obou asociací a v návaznosti na bližší konkretizaci programu akci přislíbila udělení osobní záštity bez spojitosti s oficiální funkcí. Zároveň předběžně potvrdila svoji účast na oficiálním zahájení společného zasedání v rámci pátečního programu (9.11.2018). 

 

Jednání, které probíhalo v sídle AČCKA, se z pozice partnera akce účastnila také ředitelka českého zastoupení slovenského cestovního ruchu Klára Badinková, která projektu vyjádřila podporu a nabídla součinnost na přípravách odborné i společenské náplně zasedání. Termín konání akce je předběžně potvrzen v termínu 8.-11.11.2018 a rámcový návrh programu zahrnuje společný odborný program na aktuální témata, vzájemná jednání v československých pracovních sekcích/klubech, separátní volební členskou konferenci AČCKA nebo workshop s místními partnery. Odborná náplň zasedání bude odlehčena československým společenským večerem a sobotně relaxačně/poznávacím programem.

03.05.2018

EET: Co čeká CK/CA s nástupem poslední fáze evidence tržeb?

Rozhovor prezidenta AČCKA, pana Romana Škrabánka, na aktuální téma pro TTG Czech.

20.02.2020

Pozvánka na třetí ze série seminářů Explore Argentina, 28.1.2020

Jménem Velvyslanectví Argentiny si Vás srdečně dovolujeme pozvat na 3. seminář cestovního ruchu.

13.01.2020

123456789
280 položek, 56 stránek
 
 
Dovolená s ESO travel
 

 
 

 

Invia Skalla Aeolus Zájezdy.cz Eso Travel Travel 2002 Monatour Interhome Italia travel Jokratour
CK Mayer & Crocus Nemo Tour PTTours Geovita Nean tour CK Eva SnowTrex Go Afrika Geops Ludor
Vytvářím objednávku...