Aktuální informace z cestovního ruchu, doporučení k cestám, statistiky, analýzy

[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Chci procestovat celý svět   
Dovolená s ESO travel
 
  

 

Novinky

AČCKA a SACKA jednaly s českou velvyslankyní na Slovensku

Prezidenti české a slovenské asociace cestovních kanceláří a agentur (R.Škrabánek, S.Macko) se dne 15.3.2018 setkali s českou velvyslankyní na Slovensku Livií Klausovou.

 

Hlavním bodem diskuze byla žádost asociací o udělení záštity nad jejich společnou iniciativou, kterou je vůbec první společné setkání členů obou profesních sdružení, plánované na podzim tohoto roku v oblasti Nízkých Tater.

 

Ze strany asociací bylo zdůrazněno, že myšlenka na realizaci společného setkání členů vznikala již delší dobu a její nynější faktické naplnění je významně povzbuzeno symbolikou oslav 100. výročí vzniku Československa. Zároveň byla vyzdvižena dlouhodobá výborná spolupráce obou profesních sdružení, která na bázi vzájemného přidruženého členství úspěšně probíhá již od roku 2007. 

 

Paní velvyslankyně vyjádřila sympatie pro činnost  obou asociací a v návaznosti na bližší konkretizaci programu akci přislíbila udělení osobní záštity bez spojitosti s oficiální funkcí. Zároveň předběžně potvrdila svoji účast na oficiálním zahájení společného zasedání v rámci pátečního programu (9.11.2018). 

 

Jednání, které probíhalo v sídle AČCKA, se z pozice partnera akce účastnila také ředitelka českého zastoupení slovenského cestovního ruchu Klára Badinková, která projektu vyjádřila podporu a nabídla součinnost na přípravách odborné i společenské náplně zasedání. Termín konání akce je předběžně potvrzen v termínu 8.-11.11.2018 a rámcový návrh programu zahrnuje společný odborný program na aktuální témata, vzájemná jednání v československých pracovních sekcích/klubech, separátní volební členskou konferenci AČCKA nebo workshop s místními partnery. Odborná náplň zasedání bude odlehčena československým společenským večerem a sobotně relaxačně/poznávacím programem.

03.05.2018

Oslavme společné století!

Pojďme společně oslavit sto roků naší státnosti a připomenout si významné události, které jsme v průběhu té doby zažívali...

21.09.2018

Pozvánky na akce spojené s propagací Číny, 11.9. a 17.9.

Vernisáž výstavy fotografií města Shaoxing a propagace turismu v Praze.

05.09.2018

Reklamace zájezdů poklesly na 0,6 % - méně smluvních vad, více kuriozit

AČCKA přináší výsledky pravidelné ankety reklamace zájezdů. Podíl reklamací klesl pod úroveň loňského roku na hodnotu 0,6 %.

16.08.2018

Itálie: stávky v dopravě

Na sobotu 21.7. jsou v ohlášené stávky některých dopravních společností v Itálii.

19.07.2018

123456789
252 položek, 51 stránek
Invia Nova Aeolus Brenna Zájezdy.cz Eso Travel Travel 2002 Italieonline Monatour Interhome Italia travel CK Mayer & Crocus Nemo Tour Erbia Uni Travel Tip Travel Nean tour CK Eva Šulcová Datour SnowTrex
Vytvářím objednávku...