Aktuální informace z cestovního ruchu, doporučení k cestám, statistiky, analýzy

[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Zajímavosti

Newsletter Národního divadla marionet

V souvislosti se zahájením 29.sezony v roce 2020 si dovoluje Národní divadlo marionet předložit všechny své aktivity, které jsou součástí loutkových prezentací divadla.

Divadelní sál, představení a mimořádná sbírka historických marionet se staly součástí ocenění českého loutkářství jako nehmotného kulturního dědictví UNESCO (listopad 2017).

 

DON GIOVANNI  –  v  roce  2020  dosahneme  na  číslo  reprízovaných  představení  6800,  mimořádné číslo v počtu uvedených představení i v celosvětovém měřítku. Představení pro  celou rodinu, v italštině, délka 90 minut. Nejlepší čeští loutkoherci, velké české marionety  a především krásná a dynamická opera W. A. Mozarta Vás uchvátí v této jedinečné loutkové  show, kterou viděli diváci na 70 festivalech v Evropě, Asii a Africe. Hrajeme 220 termínů  v roce. Pro agentury a cestovní kanceláře také zkrácené verze představení i mimo divadlo –  hotely, kongresové sály, restaurace.


MAGIC FLUTE – především představení pro rodiny s dětmi, v němčině, opera W. A. Mozarta.  Přes 500 repríz, krásná výprava a špičkový výkon loutkoherců. Hrajeme 35 termínů v roce.


WORKSHOP – program v angličtině, který realizuje Národní divadlo marionet již více jak  10 let. Vaši klienti si sami kompletují českou marionetu za účasti asistenta, loutku si odnesou  jako dárek. Mimořádně úspěšný program vyhledávaný cestovními kancelářemi a agenturami  v rámci kongresů. Program v divadle (maximální kapacita 45 osob) mimo divadlo až 500 osob.  Termíny dle požadavku klienta, pravidelné termíny pro rodiny každý čtvrtek.


MUSEUM TOUR – provedeme Vás jediným loutkovým divadlem v Evropě ve stylu art deco,  podíváte se do zákulisí na velké loutky z představení DON GIOVANNI a MAGIC FLUTE,  vyfotíte se s nimi a samozřejmě si zkusíte, jak se s loutkami manipuluje. Součástí programu  populární  dokument  v  angličtině  o  historii  loutkářství  v  Čechách.  A  na  závěr  expozice  historických marionet ze sbírky divadla a zkusíte si zahrát klasické loutkové rodinné divadlo.  Délka program 40 minut, každý čtvrtek od 11.00 hod a termíny dle požadavku klienta.


BACKSTAGE – 30 minut před představením MAGIC FLUTE nebo DON GIOVANNI se  seznámíte se zákulisím divadla a zkusíte si loutky, které uvidíte za chvíli na scéně během  představení. Délka 15 minut, v angličtině a němčině. Termíny každý čtvrtek a dle požadavku  klienta.


MAGICKÝ KRUMLOV  –  mimořádná  sbírka  300  ks  loutek  a  ojedinělého  barokního  loutkového divadla v kostele sv. Jošta v Českém Krumlově. Depozitář Národního divadla  marionet, určeno pouze pro skupiny nad 30 osob. Pronájem sálu, galerie.


PRONÁJEM SÁLU – historický sál ve stylu art deco přímo v centru Prahy, kapacita 270 míst,  projekční technika, nová světelná a zvuková aparatura, ve foyer možnost občerstvení.


A NA ZÁVĚR. Máte celý den program, nestíháte začátky představení a ostatní prohlídky.  Máte naplánované večeře se skupinou, jste v časové tísni, ale Vaši klienti by rádi alespoň něco  z našeho divadla viděli. NEVADÍ. Jsme pro Vás k dispozici až do pozdních nočních hodin,  nebo ranních, to už necháme na Vás.

 

Více informací naleznete v newsletteru v příloze.

 

04.02.2020

HIGHLANDER - unikátní akce v Ras Al Khaimah

HIGHLANDER 2022 - jedinečné dobrodružství v emirátu Ras Al Khaimah!

02.08.2022

Připravte se na odlet | edukační kampaň Letiště Praha

Letiště Praha připravilo edukační kampaň pro cestující - jednoduchý manuál pro průchod letištěm až k odletu.

09.06.2022

Austrálie: rozvolnění vstupních podmínek

Austrálie od 6.7.2022 uvolnila podmínky pro vstup do země.

11.07.2022

Finsko: uvolnění vstupních opatření

Ve Finsku došlo od 1.7.2022 k uvolnění podmínek pro vstu.

04.07.2022

Ministr Ivan Bartoš představil priority resortu pro období českého předsednictví v Radě EU

Tisková zpráva Ministerstva pro místní rozvoj, 21. 6. 2022

22.06.2022

123456789
268 položek, 54 stránek
 
Dovolená s ESO travel

 

Monatour Interhome CK Plus Tour SnowTrex Ludor
Go Afrika CK Eva AnChoice
Vytvářím objednávku...