Aktuální informace z cestovního ruchu, doporučení k cestám, statistiky, analýzy

[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Zajímavosti

Program Specialista na Španělsko

Španělská centrála pro cestovní ruch připravila program k prohloubení znalostí o Španělsku.

 

Španělská centrála pro cestovní ruch by vám ráda představila speciální program určený pro pracovníky v cestovním ruchu, jak stávající, tak i budoucí, kteří si chtějí rozšířit své znalosti o Španělsku anebo obohatit svojí specializaci o další destinaci. Kurz je určen též pro studenty oboru cestovní ruch na kterémkoliv vzdělávacím stupni.

 

Cílem této online platformy je rozšíření znalostí o turistických možnostech Španělska tak, aby CK nebo CA mohla klientovi podat zasvěcené informace a připravit pro klienta opravdu kvalitní a na míru šitý program.

 

Program, který Španělská centrála pro cestovní ruch, Turespaña, vypracovala, je k dispozici online v mnoha jazycích (španělština, angličtina, ruština, francouzština, němčina, italština, aj.) na tomto odkazu: SPAIN Specialist Program – SPAIN Specialist Program

 

Kurz je složen z tématických modulů a na závěr se skládá online test. Pro úspěšného zájemce je připraven titul Specialista na Španělsko a další jiné výhody jako například přednostní účast na akcích turistické centrály apod. Kurz má několik úrovní a není časově omezen:

  • ZÁKLADNÍ KURZ je složen z 10 modulů. Například: Základní informace o Španělsku, Doprava, Ubytování a jeho systém ve Španělsku, Slavnosti a umění, Španělská města Unesco, aj. Délka každého modulu se pohybuje mezi 35 až 55 minutami.
  • Na základní kurz navazuje KURZ POKROČILÝ složený z 11 modulů, který prohlubuje znalosti základní úrovně a věnuje se tématům jako Městská turistika ve velkých nebo malých městech, Pláže a ostrovy, Sporty ve Španělsku, aj.
  • Na tento stupeň pak navazuje KURZ SPECIALIZOVANÝ, zaměřený na jednotlivé produkty, například Města Unesco, Hrady a paláce Španělska, MICE, aj. V příštím roce bude tento stupeň rozšířen také o specializace na jednotlivé autonomní oblasti.

 

Jednotlivé moduly obsahují vysvětlující texty týkající se daného tématu, fotografie, videa, hry, mapy, závěrečný test a dotazník. K úspěšnému složení každého modulu je teba získat nejméně sedm bodů z deseti.

 

Turespaña, španělská centrála pro cestovní ruch, by ráda tímto způsobem pomohla pracovníkům v cestovním ruchu, stávajícím i budoucím, ale i studentům cestovního ruchu, získat větší znalosti o dané destinaci s cílem:

- pomoci klientovi vybrat ten nejlepší produkt z nabídky CK nebo CA,
- naplánovat co nejlépe zájezdy, například gastronomické, vinařské nebo kulturní cesty,
- doporučit klientovi ty nejlepší turistické varianty a možnosti v oblasti, kam se chystá.

 

V případě splnění kurzu jakékoliv úrovně, získá úspěšný adept diplom Specialista na Španělsko vystavený španělskou centrálou pro cestovní ruch a podepsaný jejím Generálním ředitelem.

06.12.2021

Pension Heidi v Salcbursku

Komerční sdělení CK TRIP.

03.04.2023

Explore Croatia: Nová aplikace pro návštěvníky Chorvatska

Chorvatské turistické sdružení představilo koncem června novou mobilní aplikaci Explore Croatia.

17.07.2023

České Budějovice slaví, staly se Evropským hlavním městem kultury pro rok 2028

V pátek 30. 6. 2023 byly České Budějovice zvoleny Evropským hlavním městem kultury pro rok 2028.

03.07.2023

HTZ: Vyjádření na téma vození kufrů v centru města Dubrovnik

Přístup Dubrovníku k udržitelnému cestovnímu ruchu - Vzdělávání návštěvníků místo trestání za kufry na kolečkách v historickém centru města

03.07.2023

Představení nového přidruženého člena: CeSYS - cestovní systém

Dovolujeme se Vám představit nového přidruženého člena, cestovní systém CeSYS.

29.06.2023

123456789
302 položek, 61 stránek
Monatour Interhome CK Plus Tour SnowTrex Ludor
Go Afrika CK Eva AnChoice CK Consultour
Vytvářím objednávku...