Aktuální informace z cestovního ruchu, doporučení k cestám, statistiky, analýzy

[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Zajímavosti

Sports Events 365 – nabídka vstupenek na sportovní akce a koncerty

Komerční sdělení společnosti Sports Events 365.

 

Sports Events 365 je mezinárodní prodejce vstupenek, který každoročně nabízí vstupenky na 50 000 sportovních a kulturních akcí.

 

Naše společnost, která byla založena v roce 2006, vyvinula chytrý vyhledávač, který vám umožní vyhledávat události podle týmu/umělce/sportu/turnaje nebo podle města/země/místa konání. Můžete také obojí kombinovat.

 

Nabízíme vstupenky na mnoho různých sportovních akcí, například na fotbal, basketbal, ragby, lední hokej, americký fotbal, baseball a automobilové závody.

 

Nabízíme také vstupenky na koncerty slavných umělců, jako jsou Ed Sheeran, Coldplay, Maluma, Elton John a Enrique Iglesias.

 

Jsme pyšní na to, jak skvělé služby poskytujeme, i proto jsou naše webové stránky ve 22 jazycích a slouží klientům ve více než 150 zemích.

 

S hrdostí oznamujeme, že jsme nedávno spustili naše nové webové stránky v českém jazyce www.sportsevents365.cz. Jako cestovní kanceláři vám poskytujeme skvělou příležitost rozšířit vaše portfolio služeb, které svým klientům nabízíte, a nabídnout jim kromě letenek a ubytování také vstupenky na sportovní akce a koncerty.

 

Od roku 2008 se společnost Sports Events 365 spojila s mnoha partnery poskytujícími služby v cestovním ruchu, a nabízí jim přístup k vstupenkám v ČISTÝCH cenách (které jsou o 7% nižší, než na našich webových stránkách pro veřejnost) a dává jim možnost nabídnout svým klientům vstupenky jako součást balíčku.

 

Zveme vás, abyste se připojili k našemu seznamu partnerů, zaregistrovali se (zdarma) a získali tak přístup na naše webové stránky Travel Professional.

 

Registrace je velmi jednoduchá, stačí vyplnit formulář na tomto odkazu: https://tickets.sportsevents365.com/b2b/sports-events-365-czech/?lang=cs

 

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našeho profesionálního cestovního programu, neváhejte a kontaktujte nás:

 

Tamas Kalman

Ředitel společnosti Sports Events 365 Czechia

tamas@sportsevents365.com

+4202 5571-2696

 

 

Rozsáhlá databáze
Vstupenky na více než 60.000 sportovních a kulturních akcí ročně, na všechny hlavní ligy a turnaje v různých sportech, a na velký počet jiných akcí po celém světě.

 

Konkurenční ceny
Na každou akci jsou k dispozici vstupenky za různé ceny. Nabídky na míru pro velké skupiny. Spolupracujeme s předními evropskými kluby ze Španělska, Itálie, Francie, Velké Británie a dalších zemí. Spolupracujeme se spolehlivými zdroji, abychom získali přístup ke vstupenkám na téměř jakoukoli událost po celém světě.

 

Vícejazyčný tým
Máme zákazníky z více než 150 zemí a s největší pravděpodobností hovoříme i vaším jazykem. Naše vícejazyčné týmy (22 jazyků) poskytují odbornou a personalizovanou zákaznickou podporu 365 dní v roce.

 

Příděly vstupenek
Příděly vstupenek na sportovní akce usnadní vaše marketingové úsilí. Příděly vstupenek vám umožní nenést veškerá rizika a závazky. Umožní vám zvýšit vaše zisky.

 

Spolehlivý servis

Náš závazek vůči vám a vašim zákazníkům vám bude zárukou. Jsme s Vámi na každém kroku – od vyhledávání událostí a zadání objednávky, přes rychlý proces potvrzení, úspěšné doručení vstupenek až po přidělení místa na události.


Okamžité potvrzení

Pro většinu vstupenek nabízíme okamžité potvrzení.

 

Pro registraci klikněte na https://tickets.sportsevents365.com/b2b/lp/?lang=cs a vyplňte registrační formulář. Registrace je bez závazků a zdarma.
 

Kontakt pro více informací:

Tamas Kalman

Ředitel společnosti Sports Events 365 Czechia

tamas@sportsevents365.com

+4202 5571-2696

 

06.09.2022

Představení nového přidruženého člena: CALUMMA Travel Madagascar

Dovolujeme si Vám představit nového přidruženého člena AČCKA, CALUMMA TRAVEL MADAGASCAR, DMC společnost, která se zabývá přípravou cest po Madagaskaru na míru. Specializují se na skupinové cesty, luxusní dovolené, výlety do divočiny a fotografické zájezdy.

07.06.2023

Představení nového přidruženého člena: Sněžník, a.s.

Dovolujeme si Vám představit nového přidruženého člena naší asociace, kterým je společnost Sněžník, a.s. – provozovatel Horského resortu Dolní Morava.

18.05.2023

Desatero pro hladký a bezproblémový průchod letištěm

Letiště Praha připravilo rady pro cestující pro nadcházející letní sezónu.

17.05.2023

Kypr: ideální celoroční destinace

Kypr je celoroční destinace, o tom dne 2. 5. informoval webinář "Cyprus - Beyond Sea and Sun".

04.05.2023

Authentic Asia Festival Prague

Komerční sdělení MyFest, Future Developments s.r.o.

04.05.2023

123456789
296 položek, 60 stránek
Monatour Interhome CK Plus Tour SnowTrex Ludor
Go Afrika CK Eva AnChoice CK Consultour
Vytvářím objednávku...