Aktuální informace z cestovního ruchu, doporučení k cestám, statistiky, analýzy

[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Zajímavosti

Sports Events 365 – nabídka vstupenek na sportovní akce a koncerty

Komerční sdělení společnosti Sports Events 365.

 

Sports Events 365 je mezinárodní prodejce vstupenek, který každoročně nabízí vstupenky na 50 000 sportovních a kulturních akcí.

 

Naše společnost, která byla založena v roce 2006, vyvinula chytrý vyhledávač, který vám umožní vyhledávat události podle týmu/umělce/sportu/turnaje nebo podle města/země/místa konání. Můžete také obojí kombinovat.

 

Nabízíme vstupenky na mnoho různých sportovních akcí, například na fotbal, basketbal, ragby, lední hokej, americký fotbal, baseball a automobilové závody.

 

Nabízíme také vstupenky na koncerty slavných umělců, jako jsou Ed Sheeran, Coldplay, Maluma, Elton John a Enrique Iglesias.

 

Jsme pyšní na to, jak skvělé služby poskytujeme, i proto jsou naše webové stránky ve 22 jazycích a slouží klientům ve více než 150 zemích.

 

S hrdostí oznamujeme, že jsme nedávno spustili naše nové webové stránky v českém jazyce www.sportsevents365.cz. Jako cestovní kanceláři vám poskytujeme skvělou příležitost rozšířit vaše portfolio služeb, které svým klientům nabízíte, a nabídnout jim kromě letenek a ubytování také vstupenky na sportovní akce a koncerty.

 

Od roku 2008 se společnost Sports Events 365 spojila s mnoha partnery poskytujícími služby v cestovním ruchu, a nabízí jim přístup k vstupenkám v ČISTÝCH cenách (které jsou o 7% nižší, než na našich webových stránkách pro veřejnost) a dává jim možnost nabídnout svým klientům vstupenky jako součást balíčku.

 

Zveme vás, abyste se připojili k našemu seznamu partnerů, zaregistrovali se (zdarma) a získali tak přístup na naše webové stránky Travel Professional.

 

Registrace je velmi jednoduchá, stačí vyplnit formulář na tomto odkazu: https://tickets.sportsevents365.com/b2b/sports-events-365-czech/?lang=cs

 

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našeho profesionálního cestovního programu, neváhejte a kontaktujte nás:

 

Tamas Kalman

Ředitel společnosti Sports Events 365 Czechia

tamas@sportsevents365.com

+4202 5571-2696

 

 

Rozsáhlá databáze
Vstupenky na více než 60.000 sportovních a kulturních akcí ročně, na všechny hlavní ligy a turnaje v různých sportech, a na velký počet jiných akcí po celém světě.

 

Konkurenční ceny
Na každou akci jsou k dispozici vstupenky za různé ceny. Nabídky na míru pro velké skupiny. Spolupracujeme s předními evropskými kluby ze Španělska, Itálie, Francie, Velké Británie a dalších zemí. Spolupracujeme se spolehlivými zdroji, abychom získali přístup ke vstupenkám na téměř jakoukoli událost po celém světě.

 

Vícejazyčný tým
Máme zákazníky z více než 150 zemí a s největší pravděpodobností hovoříme i vaším jazykem. Naše vícejazyčné týmy (22 jazyků) poskytují odbornou a personalizovanou zákaznickou podporu 365 dní v roce.

 

Příděly vstupenek
Příděly vstupenek na sportovní akce usnadní vaše marketingové úsilí. Příděly vstupenek vám umožní nenést veškerá rizika a závazky. Umožní vám zvýšit vaše zisky.

 

Spolehlivý servis

Náš závazek vůči vám a vašim zákazníkům vám bude zárukou. Jsme s Vámi na každém kroku – od vyhledávání událostí a zadání objednávky, přes rychlý proces potvrzení, úspěšné doručení vstupenek až po přidělení místa na události.


Okamžité potvrzení

Pro většinu vstupenek nabízíme okamžité potvrzení.

 

Pro registraci klikněte na https://tickets.sportsevents365.com/b2b/lp/?lang=cs a vyplňte registrační formulář. Registrace je bez závazků a zdarma.
 

Kontakt pro více informací:

Tamas Kalman

Ředitel společnosti Sports Events 365 Czechia

tamas@sportsevents365.com

+4202 5571-2696

 

06.09.2022

Staňte se smluvním prodejcem Českých drah

Komerční sdělení Českých drah.

30.08.2022

Světový den cestovního ruchu!

Oslavme dnes, 27. 9. 2022 Světový den cestovního ruchu.

27.09.2022

FESTIVAL “ANIMASYROS 2022” : Official premiere for GNTO

PRESS RELEASE GNTO, Greek National Tourism Organization - Tisková zpráva

27.09.2022

Sports Events 365 – Vstupenky na Ligu mistrů UEFA

Komerční sdělení společnosti Sports Events 365.

23.09.2022

Výstava 'Sedm v říjnu' v Památníku Terezín

Vernisáž proběhne 15.9., výstava bude probíhat až do 28.2.2023.

14.09.2022

123456789
275 položek, 55 stránek
 
Dovolená s ESO travel
 

 

Monatour Interhome CK Plus Tour SnowTrex Ludor
Go Afrika CK Eva AnChoice
Vytvářím objednávku...