Aktuální informace z cestovního ruchu, doporučení k cestám, statistiky, analýzy

[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Zajímavosti

Tunisko je #READY_AND_SAFE - oficiální TZ Tuniského ministerstva pro cestovní ruch

Tunisko zavedlo přísná bezpečnostní opatření, díky kterým je zařazeno mezi nejlepší země na světě při řešení krize COVID-19, pokud jde o efektivitu a rychlost při jejich zavedení.

 

Je třeba poznamenat, že Tunisko má velké procento uzdravených lidí hlavně díky své účinné péči o pacienty v nemocnicích a přísným hygienickým opatřením.


Mezi tato opatření patří :

 

  • Zavedení povinné karantény, která zabránila infikování nejméně  25 000 osob, provádění genetického výzkumu v laboratoři Charlese Nicolle v Tunisu a vytvoření týmů, které se snaží nalézt vakcínu. 
  • Tunisko také používá moderní technologie pro zajištění bezpečnosti svých občanů: pojízdné roboty monitorující ulice, drony vybavené mikrofony a termokamerami, opakované UV dezinfekce, mobilní laboratoře pro odběr vzorků a jejich analýzu v co nejkratším čase atd. 

Tunisko je díky tomu dnes připraveno bezpečně přivítat své návštěvníky.
Tuniské Ministerstvo cestovního ruchu a řemeslné výroby pro obnovení cestovního ruchu  vytvořilo manuál  READY-AND-SAFE. READY AND SAFE. 


Tento manuál je povinný pro všechny subjekty podnikající v cestovním ruchu v Tunisku : všichni se musí řídit stejnými normami. 


Tento manuál byl vytvořen v souladu s doporučeními WHO. Tato nařízení budou muset dodržovat a uplatňovat všichni, kteří podnikají v tuniském cestovním ruchu s cílem zaručit hygienu a čistotu, a tím udržet kontrolu nad COVID-19 a zajistit tak zdraví a bezpečnost turistů. 


Díky tomu bude Tunisko nadále vyhledávanou bezpečnou destinací – pro jeho příjemné klima, chutnou kuchyni, krásné regiony, písčité pláže, vyhlášené hotely a restaurace, připravené se všemi nezbytnými opatřeními tak, aby se dovolená stala nezapomenutelným zážitkem. 

 

03.06.2020

Výstava v Památníku Terezín

Dovolte nám Vás pozvat na výstavu Uloupené umění v Památníku Terezín, která bude přístupná od 10. 12. 2020 do 28. 2. 2021.

08.12.2020

110. narozeniny Karla Zemana (3. 11. – 15. 12. 2020)

Filmy Karla Zemana už jste určitě viděli, co takhle nahlédnout pod pokličku jejich natáčení v Muzeu Karla Zemana u Karlova mostu v Praze?

04.11.2020

TZ - Chorvatsko děkuje zahraničním turistům za návštěvu

#DekujemeVamCeskaRepubliko #ThankYouCzechRepublic

21.09.2020

123456789
236 položek, 48 stránek
 
Dovolená s ESO travel

 

Monatour Interhome CK Plus Tour Doma Nuda Ludor
CK Mayer & Crocus Go Afrika CK Eva SnowTrex AnChoice
Vytvářím objednávku...