Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
PT Tours International, s.r.o.
Kroftova 1 150 00 Praha 5
Telefon: 257 225 467, 722 193 350
Fax:
Skype:
ID: 911533

USA, Mexiko, Bahamy z Miami na lodi Norwegian Sky ****

Termín: 21.01. (Ne) - 26.01. (Pá) 2024

Délka pobytu: 6 dní, 5 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Plná penze

Cena: 14 970 Kč

Trasa plavby
USA, Mexiko, Bahamy
Popis lodě

Výletní loď Norwegian Sky poprvé vyplula na moře v roce 1999. Původně byla objednána pro společnost Costa Cruises jako Costa Olympia, nakonec ale byla dokončena v loděnici Lloyd Werft pro Norwegian Cruise Line jako Norwegian Sky. Loď prošla rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2013 a následně i v roce 2022. Na její palubě vám bude k dispozici skoro 899 členů posádky.

Výrobní cena Norwegian Sky byla přibližně 330 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 77.104Délka lodě (v metrech): 258Šířka lodě (v metrech): 37Počet palub pro pasažéry: 13Celkový počet kabin: 1.001Maximální počet pasažérů: 2.0042 bazény, 1 dětský bazén, 5 vířivek
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Restaurace - Crossings, Palace, Cagney's Steakhouse, La Cucina (italská kuchyně), Le Bistro (francouzská kuchyně), Sushi Bar, Garden Café (rodinná menu s dětskými porcemi), The Great Outdoors, The Local Bar & Grill, Topsiders Bar and Grill Bary - Sugarcane Mojito Bar, Starbucks®, Champs Bar  Divadlo Stardust - muzikálová vystoupení ve stylu Broadway Diskotéka Bliss Ultra Lounge a Spinnaker Lounge s tanečním prostorem Rock You Tonight - hudební rocková show vzdávající poctu ikonám jako Queen, The Who, Journey, Tina Turner a dalším Showdown - pěvecký souboj 4 talentovaných zpěváků, kdy diváci hlasují pro nejlepší výkony  Behind The Scenes Tour - prohlídka plavebního zákulisí, kde si hosté mohou vyzkoušet různé pracovní činnosti posádky, mají přístup na můstek, do řídící místnosti a mnoho dalšího Kasino Sky, videoherna Butiky Internetová kavárna, knihovna 3 společenské místnosti 2 venkovní bazény, 5 vířivek Sportovní hřiště pro volejbal či basketbal, běžecká dráha Pulse fitness centrum - posilovna, lekce aerobiku, spinningu a dalšího cvičení Wellness centrum Mandara Spa & Salon - nabízí jedinečné tradiční i exotické lázeňské procedury čerpající z tradic a receptur omlazení z celého světa Dva golfové trenažéry Splash Academy - prostor pro děti od 3 do 12 let, s filmy, počítači, tvořivou dílnou a odpočinkovou zónou Areál pro dospívající Entourage s herními konzolemi, televizí, stolním hokejem a diskotékou Dětský bazén s klouzačkami, brouzdalištěm a dětskou vířivkou
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech.  Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 20 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá Haven a Suite: cca 25 USD/osoba/noc. Stravu mimo loď. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Pokud cestujete s nezletilými dětmi, máte odlišná příjmení nebo necestují oba rodiče/zákonní zástupci, prosíme ověřte si u nás podmínky účasti. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve.  Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Miami, USA, (připlutí: | odplutí: 17:00)2. den,Key West (Florida), USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: 14:00)3. den,Cozumel, Mexiko, (připlutí: 12:00 | odplutí: 20:00)4. den,Relaxační den na moři5. den,Great Stirrup Cay, Bahamy, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)6. den,Miami, USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: )
21.01. (Ne) - 26.01. (Pá) 2024 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-14 970 Kč
Vybrat termín
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
All inclusive
Vlastní
-17 410 Kč
Vybrat termín
23.05. (Čt) - 28.05. (Út) 2024 - 6 dní, 5 nocí
, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-29 740 Kč
Vybrat termín
, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
All inclusive
Vlastní
-32 180 Kč
Vybrat termín
30.08. (Pá) - 04.09. (St) 2024 - 6 dní, 5 nocí
, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-29 740 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPlavby - Zaoceánské
MístoUSA
HotelUSA, Mexiko, Bahamy z Miami na lodi Norwegian Sky
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu
Termín21.01.2024 - 26.01.2024
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Monatour Interhome CK Plus Tour SnowTrex Ludor
Go Afrika CK Eva AnChoice CK Consultour
Vytvářím objednávku...