Vedení asociace - Prezidium AČCKA

[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Prezidium AČCKA

 

Prezidium je výkonným orgánem Asociace, který řídí a zajišťuje činnost Asociace v období mezi zasedáními členských konferencí a v duchu jejich usnesení, rozhoduje o přijímání nových členů,  resp. zrušení členství, zřizuje nebo ruší pracovní komise a dále rozhoduje o záležitostech, které nejsou stanovami nebo usnesením členské konference vyhrazeny jiným orgánům.

 

 

 

Prezident:

 

Roman Škrabánek, MONATOUR a.s. - roman.skrabanek@accka.cz 


 

Ing. Roman Škrabánek je od roku 1992 spolumajitelem cestovní kanceláře, v roce 2004 se stal členem prezidia Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, v roce 2006 byl zvolen viceprezidentem AČCKA a od roku 2008 zastává funkci prezidenta AČCKA. Od vstupu České republiky do EU se zabývá otázkami evropské legislativy s dopadem na vnitřní trh a cestovní ruch. V roce 2005 se stal zástupcem ČR v evropské asociaci ECTAA v Bruselu, která sdružuje národní asociace členských zemí EU. V období 2006-2008 zastával funkci viceprezidenta ECTAA, v období 2008-2010 byl členem předsednictva ECTAA a pro období 2010-2012 byl opětovně zvolen viceprezidentem ECTAA. Od roku 2012 je členem Boardu a výboru Fiscal Committee ECTAA, který se zabývá fiskální problematikou EU.

 

Viceprezidenti:

 

1. viceprezident - Tomáš Cikán, ESO travel a.s. - tomas.cikan@accka.cz

 

 

2. viceprezident - Dana Kozáková, Datour s.r.o. - dana.kozakova@accka.czDana Kozáková byla poprvé zvolena do prezidia v r. 2016. Jako majitelka cestovní kanceláře Datour s.r.o. má dlouholeté zkušenosti z výjezdového cestovního ruchu. Její cestovní kancelář byla založena již v r. 1990 a  pořádá velmi dobře připravené poznávací autokarové zájezdy po Rakousku - část je zaměřena výhradně na seniory. Seniorské programy nabízí i ve španělsku s leteckou dopravou. Rakousko, Maďarsko a severní Itálii nabízí v létě i v zimě klientům s vlastní dopravou. Již od roku 1990 provozuje také cestovní agenturu, která v současné době spolupracuje se 150 partnerskými cestovními kancelářemi.

 

Členové prezidia:

 

 
Martina Hrnčířová, STUDENT AGENCY TRAVEL k.s. - martina.hrncirova@accka.cz
 
Martina Hrnčířová je ředitelkou prodeje společnosti STUDENT AGENCY TRAVEL k.s. pro letenky, zájezdy, jazykové a pracovní pobyty, školní zájezdy a zajišťování cestovních služeb pro korporátní klientelu. Do roku 2020 působila na pozici ředitelky společnosti ORBIX – společnosti zaměřené na korporátní cestování. Více než 20 let se pohybuje v oblasti prodeje letenek. Mezi její činnosti patří komunikace s asociací IATA, působí v radě APJC a v Air Matters Committee evropské asociace CK a touroperátorů ECTAA. Je předsedkyní pracovní skupiny Sekce letecké dopravy a prodeje letenek.

 

 

Petr Kraus, BON TON s.r.o. - petr.kraus@accka.cz

 

Ing. Petr Kraus je ředitelem cestovní kanceláře BON TON, s.r.o. se sídlem v Hranicích, která je hrdým zakládajícím členem AČCKA a se svými 31 lety působení na trhu také jedna z nejetablovanějších CK u nás. BON TON organizuje pobytové i  poznávací zájezdy v České republice a celé Evropě, zájezdy do termálních lázní i cesty do exotických destinací. CK je oficiálním partnerem Českého pavilonu na Světové výstavě EXPO v Dubaji, kam pořádá zajímavé pobytově-poznávací zájezdy. Petr Kraus vystudoval cestovní ruch, ve kterém pracuje již od studií. Cestování se pro něj srdcovou záležitostí, koníčkem, vášní i prací. V roce 2014 byl Petr Kraus zvolen členem Prezídia AČKA a pokračuje ve svém mandátu znovuzískaném v letech 2016, 2018 a 2021.

 
 

Lukáš Věžník, Zájezdy.cz, a.s. - lukas.veznik@accka.cz

 

 

Aleš Vítek, Cestovní kancelář FISCHER, a.s. a DER Touristik CZ a.s., cestovní kancelář - ales.vitek@accka.cz
 
 

Jan Zeman, CAMPANATOUR s.r.o. - jan.zeman@accka.cz

 

 

Ondřej Zíka, CK Experitour s.r.o. - ondrej.zika@accka.cz

 

 
Členové revizní komise:

 

Milena Vančurová, Cestovní kancelář NOVA s.r.o

Eliška Majerová, Mayer & Crocus s.r.o.

Renata Moník Petříčková, SKALLA CZ, s.r.o.

 

Monatour Interhome CK Plus Tour SnowTrex Ludor
Go Afrika CK Eva AnChoice CK Consultour
Vytvářím objednávku...