Vedení asociace - Prezidium AČCKA

[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
[[SKUDER_TITLE]]
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Prezidium AČCKA

 

Prezidium je výkonným orgánem Asociace, který řídí a zajišťuje činnost Asociace v období mezi zasedáními členských konferencí a v duchu jejich usnesení, rozhoduje o přijímání nových členů,  resp. zrušení členství, zřizuje nebo ruší pracovní komise a dále rozhoduje o záležitostech, které nejsou stanovami nebo usnesením členské konference vyhrazeny jiným orgánům.

 

 

 

Prezident:

 

Roman Škrabánekroman.skrabanek@accka.cz 


 

Ing. Roman Škrabánek je od roku 1992 spolumajitelem cestovní kanceláře, v roce 2004 se stal členem prezidia Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, v roce 2006 byl zvolen viceprezidentem AČCKA a od roku 2008 zastává funkci prezidenta AČCKA. Od vstupu České republiky do EU se zabývá otázkami evropské legislativy s dopadem na vnitřní trh a cestovní ruch. V roce 2005 se stal zástupcem ČR v evropské asociaci ECTAA v Bruselu, která sdružuje národní asociace členských zemí EU. V období 2006-2008 zastával funkci viceprezidenta ECTAA, v období 2008-2010 byl členem předsednictva ECTAA a pro období 2010-2012 byl opětovně zvolen viceprezidentem ECTAA. Od roku 2012 je členem Boardu a výboru Fiscal Committee ECTAA, který se zabývá fiskální problematikou EU.

 

1. Viceprezident:

 

Tomáš Cikán - tomas.cikan@accka.cz

 

2. Viceprezident:

 

Petr Kraus - petr.kraus@accka.cz

 

Ředitel cestovní kanceláře BON TON s.r.o. se sídlem v Hranicích. Cestovní kancelář patří mezi zakládající členy AČCKA a se svými 25-ti lety působení na trhu také mezi nejetablovanější CK u nás. V portfoliu cestovní kanceláře BON TON jsou jak evropské pobytové poznávací zájezdy, ale také cesty do exotických destinací. V roce 2014 byl Petr Kraus zvolen členem Prezidia Asociace, sekce touroperátorů a prodejců a sekce dopravní.  

 

Členové prezidia:

 
Renata Moník Petříčková - renata.petrickova@accka.cz
 
 

Renata Moník Petříčková je majitelkou cestovní kanceláře SKALLA CZ s.r.o. se sídlem v Hradci Králové, v cestovním ruchu podniká od roku 1996. Její cestovní kancelář patří mezi dlouholeté členy AČCKA, a to od května 2004. Poté v roce 2007 byla paní Moník Petříčková zvolena do Prezidia Asociace, ve kterém působí jako předsedkyně pracovní sekce výstavní a veletržní. Sekce pod jejím vedením zabezpečuje účast AČCKA na veletrzích cestovního ruchu, zajišťuje zvýhodněnou účast členů na GO v Brně a HolidayWorld v Praze, sestavuje doprovodný program veletrhu GO v Brně a úspěšně se podílela na organizaci mezinárodního B2B workshopu Travel Meeting Point v Praze.


Radek Šafařík - radek.safarik@accka.cz
 

 

Radek Šafařík pracuje od roku 2005 jako obchodní ředitel nějvětší středoevropské cestovní agentury Invia.cz, kde se věnuje spolupráci s obchodními partnery společnosti Invia, frenčízovými partnery a je na pozici jednatele maďarské dcery společnosti Invia.cz, a.s. (Invia.hu Kft.). Radek vystudoval obor cestovní ruch, není proto divu, že pracuje právě pro společnost Invia a že mezi jeho záliby patří zejména cestování. 

 

Stanislav Mrázek - stanislav.mrazek@accka.cz

 
 

Stanislav Mrázek je v cestovním ruchu od roku 2001. V letech 2001-2013 let byl ředitelem prodejní sítě CK Čedok a měl na starosti vlastní pobočkovou síť i síť provizních prodejců.  V letech 2013-2017 byl obchodním ředitelem cestovní agentury Zájezdy pro Českou republiku a Slovensko, která se specializuje na internetový prodej zájezdů. Jeho hlavní pracovní náplní bylo jednání s cestovními kancelářemi a dalšími klíčovými obchodními partnery. Od ledna 2018 pracuje pro investiční společnost CITIC Europe Holdings a.s. jako Travel e-commerce Portfolio Manager. 

 
 

Dana Kozáková - dana.kozakova@accka.cz

 

Dana Kozáková byla poprvé zvolena do prezidia v r. 2016. Jako majitelka cestovní kanceláře Datour s.r.o. má dlouholeté zkušenosti z výjezdového cestovního ruchu. Její cestovní kancelář byla založena již v r. 1990 a  pořádá velmi dobře připravené poznávací autokarové zájezdy po Rakousku - část je zaměřena výhradně na seniory. Seniorské programy nabízí i ve španělsku s leteckou dopravou. Rakousko, Maďarsko a severní Itálii nabízí v létě i v zimě klientům s vlastní dopravou. Již od roku 1990 provozuje také cestovní agenturu, která v současné době spolupracuje se 150 partnerskými cestovními kancelářemi.

 
Lukáš Věžník - lukas.veznik@accka.cz
 
 
Jan Zeman - jan.zeman@accka.cz
 
 

 

Členové revizní komise:

 

Milena Vančurová 
Věra Andělová
Eliška Majerová

 
Dovolená s ESO travel

 

Monatour Interhome CK Plus Tour Doma Nuda Ludor
CK Mayer & Crocus Go Afrika CK Eva SnowTrex AnChoice
Vytvářím objednávku...